Kung Fu Panda 4

249 Zobrazení
Přidáno dne
Po třech smrtelných dobrodružstvích, při kterých porazil prvotřídní padouchy díky své nepřekonatelné odvaze a šíleným bojovým dovednostem, je Po, Dračí bojovník (Jack Black nominovaný na Zlatý glóbus), osudem vyzván, aby... už dal pokoj. Přesněji řečeno, je pověřen, aby se stal duchovním vůdcem Údolí míru.
To přináší několik zjevných problémů. Zaprvé, Po ví o duchovním vůdcovství tolik, co o paleo stravě, a zadruhé, než se ujme své nové výsostné funkce, musí rychle najít a vycvičit nového Dračího bojovníka.
A co hůř, nedávno byla spatřena zlá a mocná čarodějka Chameleon (držitelka Oscara® Viola Davisová), drobná ještěrka, která se dokáže proměnit v jakéhokoli malého či velkého tvora. A Chameleon má své chamtivé, korálkové oči na Poově holi moudrosti, která by jí dala moc znovu vyvolat všechny mistrovské padouchy, které Po porazil, do říše duchů.
Takže Po bude potřebovat pomoc. Najde ji (tak trochu?) v podobě mazané a pohotové zlodějky Zhen (držitelka Zlatého glóbu Awkwafina), lišky korsaka, která se Poovi pořádně dostane pod kůži, ale její schopnosti se ukáží jako neocenitelné. Ve snaze ochránit Údolí míru před chameleonovými plazími drápy bude muset tato komediální podivínská dvojice spolupracovat. Po přitom zjistí, že hrdiny lze najít i na těch nejnečekanějších místech.

Tak, co si myslíš o filmu Kung Fu Panda 4. Brzy v kinech. Napiš sem své pocity.
Buď první, kdo se vyjádří.