Policie Modrava Iv.

22 Zobrazení
Přidáno dne
Soňa Norisová se v roli zkušené kriminalistky Jany Vinické vrátí na podzim v osmi dílech na obrazovky TV Nova.
Bude to naposledy, čtvrtá řada seriálu Policie Modrava bude podle slov režiséra Jaroslava Soukupa tou konečnou. Diváci se ale mohou těšit na své oblíbené postavy i na krásné scenérie Šumavy, které budou v seriálu díky natáčení pomocí dronů ještě krásnější.
Hlavní hrdinka přišla před lety z osobních důvodů z většího města na venkov a přijala uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musela se ale vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se dlouho nemohli smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou, optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. A tak tomu bude i v nových osmi epizodách, ve kterých bude vždy řešit nový kriminální případ a na jeho pozadí prožívat i soukromé vztahy. Děj opět doplní svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. V seriálu se mísí napětí a tajemství s lidskými osudy, a to vše v autentickém prostředí národního parku Šumava.
Seriál se pravidelně, a to i v reprízách, těší vysoké sledovanosti. „Já o Policii Modrava říkám, že je to pohodová kriminálka. Je to lidské, i když se tam vraždí. Diváci mají ten seriál rádi a po jeho zhlédnutí jezdí na Šumavu,
chtějí vidět to prostředí, kde se natáčelo. Třeba navštěvují konzum, fotí se před ním i vevnitř, a dokonce se i ptají vedoucí konzumu, jestli tam náhodou není prodavačka Nováčková. Tak jim říká, že jí akorát skončila směna,“ říká režisér Jaroslav Soukup. Trailer na nový film - Policie Modrava Iv.

Tak, co si myslíš o filmu Policie Modrava Iv.? Brzy v kinech. Napiš sem své pocity.
Buď první, kdo se vyjádří.